منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال انگور شاهانی

نهال انگور شاهانی

نهال انگور شاهانی یکی از ارقام نهال انگور میباشد . این نهال از ارقام نهال تجاری و میان رس میباشد . مناسب برای تازه خوری و شیره گیری است . این نهال برای اکثر مناطق ایران مناسب است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده برای مشتریان گرامی عرضه میکند . برای خرید و سفارش نهال میتوانید بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزائی خریداری کنید . برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس مدیر : 09104101070 _ 09306363005

شماره تماس دفتر : 04445230022

شماره تماس کارشناس : 09143338362

نهال انگور شاهانی

نهال انگور شاهانی

مشخصات :

برای کاشت انگور شاهانی اول باید با ویژگی های آن آشنا باشیم تا بهترین نمونه را خریداری و کاشت کنیم

نهال انگور شاهانی  نهال انگور از انواع تجاری شاهانی 2 است. خاک رس متوسط. برای غذای تازه و آب گیری. در اکثر مناطق ایران برای کشت مناسب است. مقدمه ای برای خرید نهال انگور سلطنتی: این نهال انگور یا رقم شانی یکی دیگر از انگورهای کشت شده در ایران است. این رقم دارای میوه های قرمز ، دانه های سیاه و دانه های گرد است که طعم آن بسیار مطبوع است. البته از انگور سلطنتی در صنایع فرآوری برای تولید آب میوه نیز استفاده می شود میوه این نهال انگور به دلیل کیفیت بالا و قابلیت کاشت در بسیاری از مناطق ایران در ایران بسیار محبوب است.

شرایط محیطی :

کشاورزان برای کاشت و احداث باغ انگور شاهانی، باید با شرایط آن آشنایی داشته باشند که این شرایط عبارت است از :

یکی از مهمترین نکاتی که زمان کاشت انگور شانی، شاهانی باید به آن دقت داشته باشید توجه کردن به آب و هوا می باشد. این نهال انگور شانی، با بیشتر آب و هواهای مختلف سازگاری دارد و می تواند رشد خوبی داشته باشد. در واقع باید بدانید واریته های شانی، در برابر سرمای زمستان مقاومت خوبی از خود نشان می دهند و چندان به آن سرما اهمیت نمی دهند. ولی یکی از نکاتی که برای این گیاه اهمیت دارد بهار و تابستان گرم می باشد. بادهای شدیدی که پیش از سرما وجود دارد امکان دارد به انگور صدمه بزند.همچنین شما میتوانید جهت تمایل از نهال انگور ردگلوب هم دیدن فرمایید .

نهال انگور شاهانی

نهال انگور شاهانی

آبیاری درخت انگور:

هرچه که هوای منطقه گرمتر باشد نهال های انگور شاهانی، کاشته شده به آب بیشتری نیاز دارد. بنابراین برای اینکه سیستم آبیاری باغ انگور را تنظیم کنید باید به آب و هوای آن منطقه توجه داشته باشید. ریشه این نهال در خاک عمق زیادی دارد و به همین دلیل باید آب زیادی به آن بدهید تا رشد مناسبی داشته باشد. نوع خاک را پیش از کاشت نهال به خوبی مورد بررسی قرار داده تا بهترین خاک را برای آن انتخاب کنید. خاک های رسی و سنگین، خاک های سبک، خاک های شنی و … برای پرورش این انگور شانی، مناسب می باشد، تنها باید به نحوه آبیاری این خاک ها توجه زیادی داشته باشید.

شاید با خرید نهال از آریا نهال مشکلتون حل شد ، یا شایدم با نهال گردو به سودهی خوبی رسیدید ! کافیه فقط یک سری به منوی سایت بزنید !

خاک مناسب برای انگور های شاهانی:

یکی از دیگر شرایطی که باید برای کاشت نهال انگور شاهانی آماده سازید خاک مناسب می باشد. آن دسته از انواع خاک هایی که اسیدی هستند و یا نمک زیادی دارند برای کاشت نهال های انگور شاهانی مناسب نمی باشند. از جمله بهترین و مناسب ترین خاک هایی که شما می توانید برای کاشت این نهال در نظر داشته باشید خاک های عمیق شنی رسی و سبک می باشد. البته که باید بدانید رنگ خاک، مقدار آهک، عمق خاک و … که کشاورز به خوبی با آنها آشنایی دارد از دیگر عوامل مهم در انتخاب کردن خاک مناسب می باشد. در صورتی که به ین نکات مهم توجه شود نهال به بهترین نحو ممکن رشد می کند و میوه می دهد.

کود دهی به نهال انگور شانی:

کودهای بسیار زیادی برای پرورش انگور شانی، باید مورد استفاده قرار گیرد تا بسترسازی رشد این کود به بهترین نحو ممکن فراهم شود. یکی از مهمترین و اصلی ترین کودهایی که باید به این نهال داده شود کود ازت می باشد. غلظت آن باید 1 درصد باشد که دقت داشته باشید اگر بیشتر از این آن را مورد استفاده قرار دهید امکان دارد اثرات منفی زیادی روی انگور شاهانی، بگذارد.

. همچنین پتاسیم از دیگر کودهایی می باشد که برای ساختمان برگ ها بسیار نیاز است و شکل آنها را تنظیم می کند. سخت شدن شاخه های نهال انگور شاهانی تنها با این کود میسر می شود. دقت داشته باشید رسیدن شاخه های انگور به این کود بستگی دارد و باید آن را فراهم سازید. کلسیم از دیگر کودهای لازم برای نهال انگور شانی، می باشد که کشاورز باید همه ساله به مقداری که نیاز است آن را به باغ انگور خود بدهد. رشد انگور شدیدا به این کود بستگی دارد و به همین دلیل شما باید آن را برای شاخه های آن فراهم کنید

نهال انگور شاهانی

نهال انگور شاهانی

ارقام نهال انگور :

نهال انگور
نهال انگور سردسیری
نهال انگور موندراپ
نهال انگور گرمسیری
نهال انگور شانی
نهال انگور زود رس
نهال انگور کشمشی
نهال انگور ترکمن ۴
نهال انگور سردشت
نهال انگور یاقوتی

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *