منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال انگور خلیلی

نهال انگور خلیلی

نهال انگور خلیلی یکی از ارقام نهال انگور است این نهال رقمی تجاری و میوه ای زود رس و مناسب برای کشمشی و آبگیری است میوه ای شیرین و خیلی آبدار است . مشتریان گرامی که قصد خرید این نوع نهال ر دارن میتوانن از نهالستان برگ سبز ریز نظر ادراه جهاد کشاورزی و با مجوز رسمس جهاد کشاورزی به مدیریت : مهندس رضا میرزائی خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهند . نهالستان برگ سبز بزرگترین تولید کننده انواع نهال های مثمر و غیرمثمر میباشد . برای خرید و سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس مدیر : 09104101070 _ 09306363005

شماره تماس دفتر فروش : 04445230022

شماره کارشناس نهالستان : 09143338362

نهال انگور خلیلی

نهال انگور خلیلی

مشخصات :

بدون شک همه شما به خوبی می دانید که انگور خلیلی، انواع متنوعی دارد و هر یک از انواع آن هم دارای ویژگی های مختلفی می باشد. یکی از انواع آنها که شهرت زیادی دارد و موارد استفاده از آن هم متنوع است نهال انگور خلیلی، می باشد. میوه های رشد کرده در این نهال برای تولید آبغوره، آبمیوه و تازه خوری مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت میوه های این نهال بسیار عالی و مناسب می باشد. به همین دلیل ارزش بالایی هم نیز دارد. عمر اقتصادی این نهال بسیار بالا می باشد و به همین دلیل شما می توانید در هر منطقه ای که مایل هستید آن را بکارید و از آن محصولات زیادی هم دریافت کنید.

شما زمان خرید نهال انگور خلیلی، باید به خوبی سالم بودن آن را مورد بررسی قرار دهید تا یکی از بهترین نمونه های آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. برخی از آنها که ویژگی های لازم را ندارند به هیچ عنوان نباید خریداری کنید. برای خرید نهال بهتر است از نهالستان های معتبر خرید خود را انجام دهید تا بهترین قیمت را هم به شما زمان خرید ارائه دهند. قیمت نهال در آریا نهال بسیار به صرفه و مناسب می باشد. به همین دلیل شما می توانید انواع این نهال را با قیمت مناسب از این نهالستان خریداری کنید. زمان کاشت نهال انگورخلیلی، باید به خوبی ویژگی ها و نیازهای نهال را مورد بررسی قرار دهید که در ادامه برخی از مهمترین ویژگی ها و نیازهای انگور خلیلی، را نام می بریم.

نهال انگور خلیلی

نهال انگور خلیلی

آشنایی با چند ویژگی مهم نهال انگور :

امروزه بسیاری از باغداران ترجیح می دهند که اقدام به خرید نهال انگور خلیلی، نمایند.چرا که این نهال نسبت به بسیاری از انواع نهال های دیگر ویژگی ها و نیازهای طبیعی تری را می خواهد و افراد هم با نیازهای آنها آشنایی دارند. برخی از آنها از کیفیت بالاتری برخوردار هستند که قیمت بالاتری هم دارند، برخی از آنها هم ساده تر می باشند. یکی از انواع نهال های انگور که مانند بسیاری از نهال های دیگر به نیازهای و ویژگی های زیادی زمان رشد و میوه دهی نیاز دارد، انگور خلیلی، می باشد.

این نهال میوه های بسیار با کیفیتی را ارائه می دهد که مشتری پسند است. شما برای خرید آن باید به خوبی نیازهای آن را تامین کنید تا میوه های بیشتری دهد. برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که این نهال دارد عبارت می باشد از :

الف : )یکی از مهمترین و اصلی ترین نیازهایی که زمان کاشت نهال باید به آن دقت داشته باشید نوع خاک آن می باشد. شما باید نهال انگور خلیلی، را در خاک هایی که نرم تر هستند بکارید، آن دسته از خاک هایی که بافت سنگینی دارند برای خرید گزینه مناسبی به شمار نمی روند. خاک های رسی، لومی و شنی در بین انواع خاک ها یکی از بهترین نمونه ها به شمار می روند. دقت داشته باشید که شما باید به خوبی زهکشی خاک را هم انجام دهید، در غیر این صورت نهال به خوبی رشد نمی کند.

زهکشی خاک یکی از مهمترین نیازهای آن می باشد که اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید.  این نهال به نوع خاک حساسیت زیادی نشان نمی دهد، اما اگر می خواهید از آن محصول خوبی برداشت نمایید باید به خوبی خاک آن را زهکشی نمایید. بیشتر نهال های انگور در خاک هایی که به خوبی زهکشی شده باشند رشد می کنند. بنابراین شما زمان کاشت انگور خلیلی، باید به این ویژگی آن دقت زیادی داشته باشید.

ب : )از دیگر ویژگی ها و نیازهایی که نهال انگور خلیلی، به آن برای رشد احتیاج دارد میزان آبیاری مشخص شده ای می باشد. شما باید به خوبی بدانید که نمی توانید نهال را بدون آبیاری منظم پرورش دهید. این انگور خلیلی، می تواند تا اندازه خشکی را تحمل کند، اما در برابر بی آبی بیش از اندازه نمی تواند تاب بیاورد و بدون شک بافت خود را از دست می دهد. شما زمان خرید نهال باید به خوبی  هر یک از سیستم های آبیاری را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین سیستم را برای آبیاری آن انتخاب کنید.

نهال انگور خلیلی

نهال انگور خلیلی

ارقام نهال انگور :

نهال انگور
نهال انگور سردسیری
نهال انگور موندراپ
نهال انگور گرمسیری
نهال انگور شانی
نهال انگور زود رس
نهال انگور کشمشی
نهال انگور ترکمن ۴
نهال انگور سردشت
نهال انگور یاقوتی

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *