منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال انگور جوین

نهال انگور جوین

نهال انگور جوین یکی از ارقام نهال بسیار تجاری و میوه ای دیر رس میباشد . میوه این نهال جهت خشکباری مویز استفاده میشود . بسیار بازار پسند و بیدانه و پرمحصول و بسیار شیرین است و مقاوم به کم آبی میباشد . این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده به مشتریان گرامی عرضه میشود . برای اطلاعات بیشتر و خرید و سفارش نهال با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید . ( خرید نهال انگور )

شماره تماس مدیر : 09104101070 – 09306363005

شماره تمای دفتر فروش : 04445230022 

شماره تماس کارشناس : 09143338362

نهال انگور جوین
نهال انگور جوین

مشخصات : 

نهال انگور نرگس این رقم نهال یکی از ارقام نهال انگور میباشد این نهال علاوه بر مزایایی که ذکر شده باروری خوبی برخوردار است به ظوری که هر هکتار باغ که زیر کشت این نهال رفته باشد میتوان تا 40 تن انگور برداشت کند . رقمی دیر گل و عمر اقتصادی آن تا 99 الی 100 سال مبیاشد . میوه این نهال جهت استفاده برای مویز است . ( خرید نهال انگور جوین )

شرایط محیطی :

یکی دیگر از  ویژگی هایی که زمان کاشت باید به آن دقت داشته باشید نوع خاک آن می باشد. این نهال به آن دسته از خاک هایی که اسیدی هستند و نمک زیادی دارند حساسیت نشان می دهد و رشد خوبی در این خاک ها ندارد. خاک هایی که سبک و عمیق شنی رسی هستند از جمله بهترین و مناسب ترین خاک هایی به شمار می رویند که شما برای رشد نهال می توانید

نهال انگور جوین
نهال انگور جوین
ویژگی های نهال انگور جوین :

شما برای خرید هر یک از انواع نهال هایی که در نظر دارید باید در ابتدا ویژگی های آن را جهت کاشت بشناسید، تنها در این صورت رشد مناسبی را از آن دریافت خواهید کرد. نهال انگور جوین؛ در انواع متعددی وجود دارد که هر یک از ارقام آن دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. انگور جوین؛ را شما می توانید از اوایل پاییز بکارید تا در مرداد ماه محصول خوبی به شما ارائه دهد. اگر در زمینه کاشت و برداشت این نهال انگور جوین تخصصی ندارید می توانید با مشاوران و کارشناسانی که در این زمینه حرفه ای هستند مشورت کنید تا بهترین روش کاشت را به شما معرفی نمایند. برخی از مهمترین ویژگی هایی که این نهال باید برای کاشت داشته باشدعبارتند از :

الف:

نهال انگور جوین؛ هم مانند بسیاری از نهال های انگور دیگر که وجود دارد برای رشد کردن به آب و هوای تابستانی نیاز دارند. در واقع شما به عنوان کشاورز باید آنها را در اوایل پاییز بکارید تا در تابستان محصول دهی آنها آغاز شود. برای برداشت آنها هم باید در اوایل مرداد ماه اقدام کنید. بسیاری از واریته های این انگور جوین؛ در برابر سرمای زمستان مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. اهمیت ندادن این نهال به سرمای زمستان یکی از مهمترین مزیت های آن می باشد.

اما باید بدانید که برای رشد به آب و هوای گرم تابستانی احتیاج دارد و باید این شرایط را برای نهال مهیا سازید. در فصل بهار از زمانی که درجه هوا به بالاتر از 10 درجه برسد نهال رشد خود را آغاز می کند. بنابراین باید بدانید نیاز اصلی این نهال برای رشد آفتاب است  که باید به این مورد توجه داشته باشی

ب:

از دیگر ویژگی هایی که انگور جوین برای رشد به آن نیاز دارد، آبیاری آن می باشد. شما باید بدانید که هرچه نهال در منطقه گرمتری کاشته شود بدون شک به آب بیشتری هم برای رشد بهتر نیاز دارد. عمق ریشه آن بسیار زیاد است و به همین دلیل برای اینکه به ریشه آن آب برسد باید سیستم آبیاری آن را به صورت منظم تری انجام دهید. به طور معمول باید بدانید که مناسب ترین آب و هوا برای رشد این نهال تا 45 درجه سانتیگراد می باشد. ولی در صورتی که این هوا از شدت بیشتری برخوردار باشد و بیش از اندازه هوا گرم شود باید آبیاری آن را بیشتر انجام دهید.

سیستم آبیاری آن متنوع می باشد که شما باید بهترین سیستم را برای آبیاری انتخاب کنید. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد آبیارینهال انگور جوین؛ باید بدانید این است که، با تغییر یافتن دما مقدار آب مورد نیاز آن هم تغییر می کند. اگر در زمینه سیستم آبیاری این نهال تخصص زیادی ندارید می توانید با کارشناسانی که در این زمینه به صورت حرفه ای تر عمل می کنند مشورت کنید.

ج :

از دیگر ویژگی هایی که زمان کاشت نهال انگور جوین؛ باید به آن دقت داشته باشید نوع خاک آن می باشد. این نهال به آن دسته از خاک هایی که اسیدی هستند و نمک زیادی دارند حساسیت نشان می دهد و رشد خوبی در این خاک ها ندارد. خاک هایی که سبک و عمیق شنی رسی هستند از جمله بهترین و مناسب ترین خاک هایی به شمار می رویند که شما برای رشد نهال می توانید انتخاب کنید.

اگر این خاک ها مقداری آهک هم درون خود داشته باشند رشد بهتری خواهند داشت، به همین دلیل بهتر است که چنین خاک هایی را برای کاشت انگور جوین؛ انتخاب کنید. شما در هر منطقه ای که می خواهید این نهال را بکارید بهتر است در مورد خاک آن با کارشناسان مشورت کنید تا به شما مشورت های لازم را ارائه دهند.

د:تمامی نهال ها برای اینکه رشد بهتری داشته باشند نیاز به کود دارند. کود ازت یکی از بهترین کودهایی می باشد که شما می توانید به نهال انگور جوین؛ بدهید تا رشد آن بیشتر شود. دقت داشته باشید که در ارائه دادن این کود زیاده روی نکنید، خطراتی که این کود برای سلامتی نهال دارد بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل بهتر است در این مورد شما هم زیاده روی نکنید. پتاسیم و منیزیم هم از دیگر کودهای مورد نیاز نهال می باشند که شما باید آنها را به نهال بدهید.

نهال انگور جوین

نهال انگور جوین

ارقام نهال انگور :

نهال انگور
نهال انگور سردسیری
نهال انگور موندراپ
نهال انگور شانی
نهال انگور کشمشی
نهال انگور سردشت
نهال انگور یاقوتی
نهال انگور گرمسیری
نهال انگور ترکمن ۴
نهال انگور شمشیری

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *