منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال گیلاس صورتی لواسان

نهال گیلاس صورتی لواسان

نهال گیلاس صورتی لواسان یکی از ارقام نهال نهال گیلاس می باشد. نهال گیلاس لواسان به دلیل داشتن میوه به رنگ صورتی به گیلاس صورتی نیز مشهور میباشد. یکی از ارقام تولید شده در نهالستان برگ سبز با بهترین بذر میباشد تمامی ارقام گیلاس به صورت تضمینی به فروش میرسد نهال گیلاس لواسان به دلیل داشتن میوه پربار و زود بازده با میوه خوشه ای یکی از ارقام پر فروش میباشد. همچنین فروش نهال گیلاس به تمامی نقاط کشور از قیبل تهران – کرج -مشهد-خراسان-شیراز به صورت بسته بندی ویژه ارسال میشود 

این نهال را میتوانید از نهالستان برگ سبز بمدیریت: مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید .

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.(خرید نهال گیلاس با تخفیف)

فروش نهال گیلاس به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

فروش این نهال گیلاس به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی

شماره دفتر : 09143338362

شماره تماس : 09104101070-09306363005

نهال گیلاس صورتی لواسان
نهال گیلاس صورتی لواسان

مشخصات و شرایط آب و هوایی گیلاس صورتی لواسان:

گیلاس صورتی لواسان نیز منشاء ایرانی دارد. کشور سازنده این نهال ایران است. زمان گلدهی این نهال در نیمه دوم ماه فروردین است. زمان رسید میوه این نهال در اوایل تیر ماه است . عمر اقتصادی این نهال 29 الی 31 سال است. این نهال بر پایه آلبالو تلخ است. این رقم گیلاس متوسط و مخروطی شکل بوده میوه این نهال به رنگ صورتی و گوشت آن به رنگ زرد روشن است. میوه این نهال به شکل قلبی  و صاف است اندازه میوه آن متوسط است. خاصیت بازار پسندی دارد و برای حمل و نقل بسیار مناسب است.این نهال به خاطر خوش طعمی و خوش رنگ و خوش عطر بودن طرفدار بسیاری دارد.

این نهال را میتوان در مناطق سردسیر و نیمه سرد سیر و مناطق کوهستانی کاشت کرد. یکی از نکات مهم برای کاشت این نهال این است که قطر و عمق چاله های این نهال باید مختص نهال گیلاس صورتی باشد .چاله ها باید 79*79*79 در نظر گرفته شود. این نهال از ارقام تجاری بسیار بالا است. که تعداد محصول آن حدودا در هر واحد کیلوگرم 129 عدد می باشد. این نهال را باید در زمین غیر شبیدار و مسطح بصورت 3*3 متر کاشت کرد. این نهال هم نیز یکی از ارقام دیر گل است مقاومت نسبتا زیادی در مقابل سرمایه بهاره دارد.

نهال گیلاس صورتی لواسان
نهال گیلاس صورتی لواسان

ارقام دیگر نهال گیلاس:

نهال گیلاس
نهال گیلاس تکدانه
نهال گیلاس خوشه ای
نهال گیلاس تکدانه مشهد
نهال گیلاس سورینام
نهال گیلاس هارت
نهال گیلاس پاکوتاه
نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال گیلاس زودرس
نهال گیلاس لاپینز

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *