منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال گیلاس آنابلا

نهال گیلاس آنابلا

نهال گیلاس آنابلا یکی از ارقام پر بار در بین نهال های گیلاس میباشد که دارای میوه پر رنگ و طعمی شیرین با شاخه های پر از گیلاس میباشد که میوه آن به گیلاس سیاه یا شیبه گیلاس تکدانه مشهد میباشد. نهال گیلاس پیوندی و نوعی نهال گیلاس زودرس نیز به شمار می آید . این نهال را در نهالستان برگ سبز با سایر ارقام گیلاس میتوانید خریداری کنید.

این نهال را میتوانید از نهالستان برگ سبز بمدیریت: مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید .

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.(خرید نهال گیلاس با تخفیف)

فروش نهال گیلاس به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان– کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر : 09143338362

نهال گیلاس آنابلا
نهال گیلاس آنابلا

مشخصات و شرایط آب و هوایی گیلاس آنابلا:

نهال گیلاس آنابلا یکی از ارقام آلمانی است. رشد این نهال متوسط و زیاد است. تاج این نهال گسترده است. این نهال نیز یکی از ارقام دیر گل می باشد. بار دهی این نهال موعد و ثابت است. میوه این نهال اندازه متوسط و کمی گرد و کشیده است. دم آن بلند است. پوست میوه این نهال به رنگ قرمز تیره یا براق است. گوشت آن سفت و حساسیت کمی به ترک خوردگی دارد. زمان رسیدن آن بعد 24 الی 29 روز از ارقام بارلت می باشد. این نهال توسط از ارقام کاستور . کوریوم . ارلی ریورز. فروت روت. و نوس گرده افشانی میکند.این گونه نهال به خاطر دیر گل بودن در میان باغداران توجه به خوصوصی دارد.(خرید نهال گیلاس )

ابن نهال یکی از ارقام تجاری است. تعداد محصول این نهال حدودا در هر واحد کیلو گرم 129 عدد می باشد. یکی از مهم ترین خصوصیات این نهال دیر گل بودن آن و مقاومت نسبت به سرمایه بهاره است. برای گرده افشانی این نهال باید از ارقام گردوی گرده افشان مناسب استفاده نمود. این نهال در هر هکتار بیش از 29 الی 31 تن می باشد.  ارتفاع ابن درخت حدودا 5 الی 7 متر است.این نهال مقاوم در برابر تریدگی ناشی از باران است.مقاوم تر از ارقام گوشت نرم است.(خرید نهال گیلاس با تخفبف )

نهال گیلاس آنابلا
نهال گیلاس آنابلا

ارقام دیگر نهال گیلاس :

نهال گیلاس
نهال گیلاس خوشه ای
نهال گیلاس تکدانه
نهال گیلاس سورینام
نهال گیلاس اصلاح شده
نهال گیلاس تکدانه مشهدی
نهال گیلاس تک دانه مشهد
نهال گیلاس پایه رویشی
نهال گیلاس پایه کوتاه
نهال گیلاس دیرگل

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *