منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال گیلاس خوشه ای

نهال گیلاس خوشه ای

نهال گیلاس خوشه ای یکی از ارقام بسیار تجاری است. این نهال به دلیل طعم و رنگ خاصی که دارد بسیار بازار پسند می باشد . این نهال را میتوانید از نهالستان برگ سبز بمدیریت: مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید.

فروش این نهال گیلاس به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال گیلاس به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره دفتر : 09143338362

مشخصات و شرایط محیطی نهال گیلاس خوشه ای :

نهال گیلاس خوشه ای از جمله نهالهای پربارده و سود آور است که به همین دلیل شهرت خاصی پیدا کرده و اکثر باغداران آن را کشت می کنند . این نهال بدلیل باردهی فوق العاده بالایی که دارد مناسب باغدارانی می باشد که سوددهی بالا برایشان مهم می باشد . همانطور که از نام این نهال مشخص است , باردهی خوشه ای دارد . میوه های نهال گیلاس درشت و بسیار گوشتی و آبدار و خوش طعم و شیرین و به رنگ قرمز تیره می باشد . در فصل بهار این نهال گلهایی به رنگ سفید می دهد . این نهال بدلیل داشتن میوه های خوش طعم محبوبیت خاصی بین مردم پیدا کرده است .

این نهال مقاومت خوبی در برابر سرماهای ملایم دارد . بطوری که در مناطق کوه پایه و خنک بهترین رشد را خواهد داشت . بطور کلی تحمل سرمای این نهال نسبت به سایر ارقام نهال های گیلاس بیشتر است و می تواند تا دمایی هایی بین 10- الی 15- درجه را متحمل شود . یکی از پرتاثیر ترین عوامل در امر رشد نهال میزان دریافتی نور آفتاب می باشد . بطوری که هر چه نور آفتاب دریافتی نهال بیشتر باشد باردهی بالایی خواهد داشت .

لیست ارقام نهال های گیلاس :

نهال گیلاس خوشه ای
گیلاس خوشه ای بینگ
گیلاس خوشه ایی
گیلاس خوشه ای مشهد
گیلاس خوشه ای رژینا
نهال گیلاس خوشه ای
نهال گیلاس تکدانه مشهد
نهال گیلاس سورینام
نهال گیلاس صورتی
نهال گیلاس قاهری
نهال گیلاس اصلاح شده
نهال گیلاس تک شاخه
نهال گیلاس در شیراز
نهال گیلاس بدون شاخه

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *