منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال سیب سیاه

نهال سیب سیاه

نهال سیب سیاه یکی از معروف ترین نهال سیب میباشد که امروزه به سیب میراکل یا سیب مشکی معروف است. خریداران گرامی میتوانید این نهال را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت: مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنید

فروش این نهال سیب به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود.

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.(فروش نهال سیب با تخفبف)

فروش نهال سیب سیاه  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های :تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و …..

خرید نهال سیب سیاه  باتخفیف ویژه از نهالستان برگ سبز دریافت قیمت نهال سیب سال جاری از نهالستان و فروش ارقام نهال در نهالستان

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر:09143338362

نهال سیب سیاه
نهال سیب سیاه

مشخصات و شرایط آب و هوایی نهال سیب سیاه:

سیب سیاه یکی از ارقام بسیار تجاری بالا می باشد. این نهال خاصیت های بسیار بالایی بر خوردار است.این میوه حالت خاصی پیدا کند. این نهال از بقیه نهال ها متفاوت تر به نظر می رسد. و از میوه های خیلی کم یاب به شمار می آید. این نهال را نمیتوان در هر مناطقی یافت کرد.و نسبت به بقیه درخت ها شرایط محدودتری دارد.این نهال برای رشد و خوش طعم بودن نیاز به نور زیاد خورشید دارد.(خرید نهال سیب)

این نهال به خاک های اسیدی نیاز دارد و حتما باید خاک این نهال زهکشی شده باشد. درجه اسیدی خاک باید 5 تا 6 میتواند باشد.به آبیاری بسیار حساس است. و باید مقدار آبیاری و فاصله زمانی مناسبی داشته باشد. زیرا این در از خاک های مرطوب و خیس خوشش نمی آید. و در نتیجه اگر خاک ان خیس یا مرطوب باشد برداشت خوبی نخواهیم داشت.(خرید نهال سیب با تخفبف)

نهال سیب سیاه
نهال سیب سیاه

لیست ارقام دیگر نهال سیب:

نهال سیب
نهال سیب گلاب
نهال سیب فرانسوی
نهال سیب توسرخ
نهال سیب ترش
نهال سیب سبز فرانسوی
نهال سیب آبی
نهال سیب جرومین
نهال سیب سبز
نهال سیب میراکل

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *