منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال سیب زرد فرانسه

نهال سیب زرد فرانسه

نهال سیب زرد فرانسه یکی از مشهور ترین ارقام سیب می باشد. این نهال نیز یکی از اترقام نهال سیب می باشد که مشهور به سیب زرد فرانسوی است . این نهال با میوه مغز شیرین و به پوست آن زرد است .میتواند این نهال را در نهالستان برگ سبز زیر نظر اداره جهاد کشاورزی بمدیریت:مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 به صورت مستقیم خریداری کنید.

فروش نهال سیب زرد فرانسه به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران- گرگان – شیراز – کرمانشاه-گیلان – اصفهان – کرج -تبریز و …..

خرید نهال سیب زرد فرانسه با تخفیف ویژه از نهالستان برگ سبز دریافت قیمت نهال سیب سال جاری از نهالستان و فروش ارقام نهال سیب در نهالستان

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال سیب زرد فرانسه
نهال سیب زرد فرانسه

شرایط آب و هوایی و مشخصات سیب زرد فرانسه:

این درخت وسیع ترین درخت کشت شده در منطقه معتدله است. ، بعضی از ارقام در69 روز میرسند و  برخی دیگر 179 روز یا بیشتر وقت لازم دارند تا برسند. بعضی خیلی مقاوم هستند و  برخی دیگر نسبتا´حساس میباشند. دارای نیاز سرمایی طولانی و برخی دیگر یـک دوره خیلی کوتاه نیاز به سرما دارند. به علت تنوع ژنتیکی ، عمومیت دادن در مورد نیازهای آب و هـوایی ویژه سیب را مشکل میسازد ولـی بطور کلی نیاز سرمایی سیب 1610 ساعت دمـای زیر ْ7  ساتیگــراد میباشد. در زمستان اگر سردی هوا از ْ40-  ساتیگراد تجاوز نماید صدمه زیادی به خود درخت و ریشه آن خواهد رسید.بطـور کلـی ریشه سیب در مقایسه با سایر انواع درختان میوه سردسیری به شرایط مرطوب و کمی هوا مقاومت بیشتری نشان میدهد.

لیست ارقام نهال سیب :

نهال سیب
نهال سیب گلاب
نهال سیب فرانسوی
نهال سیب توسرخ
نهال سیب پاکوتاه
نهال سیب ترش
نهال سیب سبز فرانسوی
نهال سیب آبی
نهال سیب میراکل
نهال سیب جرومین

نهال سیب زرد فرانسه
نهال سیب زرد فرانسه

خرید لیست نهال سیب:

.خرید نهال سیب گلاب
خرید نهال سیب آبی
خرید نهال سیب توسرخ
خرید نهال سیب ترش
خرید نهال سیب جرومین
خرید نهال سیب زمینی شیرین
خرید نهال سیب شمیرانی
خرید نهال سیب سبز فرانسوی
خرید نهال سیب پاکوتاه
خرید نهال سیب خونی

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *