منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال سیب تو قرمز

نهال سیب تو قرمز

نهال سیب تو قرمز یکی از ارقام از درختان سیب میباشد نهال این نوع سیب در نهالستان برگ سبز به صورت عمده زیر نظر جهادکشاورزی تولید و عرضه میشود. به دلیل داشتن میوه ای با مغز قرمز به نهال سیب تو سرخ نیز مشهور است . میوه آن دارای طعمی شیرین میباشد .

فروش نهال سیب تو قرمز به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : شاهرود-مشهد-کرج-شیراز-اصفهان نیز میباشد .

نهال سیب تو قرمز
نهال سیب تو قرمز

خرید نهال سیب تو سرخ با تخفیف ویژه از نهالستان با شماره های زیر تماس بگیرید

دریافت قیمت نهال سیب سال جاری با شماره ۰۹۱۰۴۱۰۱۰۷۰ تماس بگیرید

ارقام دیگر سیب

نهال سیب گلاب
نهال سیب فرانسوی
نهال سیب توسرخ
نهال سیب پاکوتاه
نهال سیب ترش
نهال سیب سبز فرانسوی
نهال سیب آبی
نهال سیب میراکل
نهال سیب جرومین
نهال سیب سبز

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره :۰۹۱۰۴۱۰۱۰۷۰ شماره :۰۹۳۰۶۳۶۳۰۰۵ به مدیریت مهندس رضا میرزایی

شرایط آب و هوایی نهال سیب تو قرمز :

تنوع زیاد سازگاری کلیمای سیب، باعث گردیده است که این درخت وسیع ترین درخت کشت شده در منطقه معتدله باشد ، بعضی از ارقام در 70 روز میرسند و  برخی دیگر 180 روز یا بیشتر وقت لازم دارند تا برسند. بعضی خیلی مقاوم هستند و  برخی دیگر نسبتا´حساس میباشند. دارای نیاز سرمایی طولانی و برخی دیگر یـک دوره خیلی کوتاه نیاز به سرما دارند. به علت تنوع ژنتیکی ، عمومیت دادن در مورد نیازهای آب و هـوایی ویژه سیب را مشکل میسازد ولـی بطور کلی نیاز سرمایی سیب 1600 ساعت دمـای زیر ْ7  ساتیگــراد میباشد. در زمستان اگر سردی هوا از ْ40-  ساتیگراد تجاوز نماید صدمه زیادی به خود درخت و ریشه آن خواهد رسید.

شرایط خاک :

بطـور کلـی ریشه سیب در مقایسه با سایر انواع درختان میوه سردسیری به شرایط مرطوب و کمی هوا مقاومت بیشتری نشان میدهد کـه البته درجه مقاومت آن در ارقام و گونه های مختلف متفاوت است ولـی این بـدان معنـی نیست کـه به تصور مقـاوم بـودن ریشه سیب از مساعدکرن خاک از نظر تنفس و زهکشی غافل بود.  بافت خاک و قابل نفوذ بودن آن به هوا در کیفیت میوه اثر مشهودی دارد، به همین جهت خاکهای شنی- رسی یا رس- شنی را به خاکهای سنگین رسی یا زیاد سبک سنگلاخی و شنی ترجیح می دهند و بهترین خـــاک شنی لــومی باعمق 5/2- 2 مـــتر و با زهکش مطلوب و قابلیت نگهداری رطوبت  وPH  بین 8/6 – 5/6 است.

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *