منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

خرید نهال سنجد محلی

خرید نهال سنجد محلی

خرید نهال سنجد محلی

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال سنجد محلی و همینطور دریافت لیست ارقام نهالها و قیمت نهالها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

مشخصات:

نهال سنجد محلی دارای میوه دانه درشت با پوست قهوه ای رنگ می باشد. نهال سنجد محلی دارای برگهای ریز زیتون شکل و دیر گل می باشد. و میوه نهال سنجد محلی از اواخر بهار تا اواخر تابستان برداشت میشود. نهال سنجد محلی بسیار پر میوه میباشد و عمر اقتصادی این نهال تقریبا تا حدود 50 سال می رسد. بهترین دارو برای کمبود ویتامین C و K در بدن می باشد. میوه نهال سنجد محلی دارای خواص آنتی اکسیدان می باشد. میوه نهال سنجد محلی دارای تاثیرات ضد اسهالی و قابض می باشد. پودر سنجد جهت درمان التهاب حاد و مزمن و آرتروز مفید می باشد. میوه نهال سنجد محلی برای سردردهای ناشی از سرماخوردگی ، افسردگی و بلغم مفید می باشد. پودر هسته میوه نهال سنجد محلی مثل غضروف می باشد.و می تواند به همراه شیر برای ترمیم مفاصل و کمردرد استفاده شود.

شرایط محیطی:

نهال سنجد محلی در خاکی که زهکشی مناسبی داشته باشد رشد خوبی دارد. این رقم نهال سنجد در برابر خشکسالی ، خاک رس سنگین و بایر مقاومت خوبی دارد. ولس در خاک شنی با زهکشی مناسب رشد بهتری دارد. نهال سنجد گیاهی مقاوم در مقابل آب می باشد. مرطوب نگه داشتن بذرها تا زمان جوانه زدن برای رشد گیاه امری الزامی می باشد. ولی هر دو هفته یکبار آبیاری لازم دارد. در ماه های گرم سال به دلیل بخار سریع و دمای بالای آب ، باید در فواصل کوتاه آبیاری شوند. درخت سنجد می تواند -35 درجه سانتیگراد و -45 درجه سانتیگراد را تحمل کند. نهال سنجد برای دست یافتن به رشد بهینه به نور خورشید مستقیم احتیاج دارد.

خرید نهال سنجد محلی
خرید نهال سنجد محلی

لیست ارقام نهال سنجد:

-نهال سنجد حسینی

-نهال سنجد قزل

-نهال سنجد محلی

روش درخواست خرید نهال سنجد قزل از نهالستان برگ سبز : برای خرید شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . شماره :۰۹۱۰۴۱۰۱۰۷۰ شماره :۰۹۳۰۶۳۶۳۰۰۵ به مدیریت مهندس رضا میرزایی

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *