منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال فندق انیس ترکیه

خریدنهال فندق انیس ترکیه

نهال فندق انیس ترکیه

شما خریداران محترم به منظور خریدنهال فندق انیس ترکیه و همینطور دریافت لیست ارقام نهالها و قیمت نهالها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

مشخصات :

نهال فندق انیس ترکیه پیوندی زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بارآوری محصول میرسد .قابل توجه باغداران عزیز : تمامی محصول سال اول کاشت نهال فندق انیس ترکیه را از نهال جدا کنید تا نهال رشد بهتری داشته باشد . نهال فندق انیس ترکیه مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای فندق دارد . محصول نهال بسیار بسیار بازار پسند است . فاصله ی کاشت درخت فندق انیس پیوندی در اراضی شیبدار ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۳*۳ و ۳٫۵*۳ متر کاشت می گردد .

در زمین های صاف این فاصله بصورت ۴*۴ و ۴*۳ متر کاشت می گردد . گرده افشان پیوندی در هر هکتار و با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است . این میزان باردهی در هر هکتار 5 تن براورد شده است .

شرایط محیطی :

نهال فندق انیس ترکیه مناسب کاشت برای احداث باغات میباشد . فندق اصلاح شده مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای فندق دارد . نهال فندق انیس پیوندی مقاوم به سرما نسبت به ارقام فندق دیگر می باشد . این محصول بدلیل مقاومت مناسب به سرمای بهاره و کوتاه قد بودن نهال مورد توجه کلیه باغداران فندق میباشد . میزان آبیاری درخت فندق انیس پیوندی در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است . بهینه آنست که به ازای هر روز از فصول بهار دو لیتر و برای فصل های تابستان در ازای هر روز ۳ لیتر آب در نظر گرفته شود .

زمان کوددهی درخت فندق انیس پیوندی پیوندی از اواسط پاییز تا اواخر زمستان قابل اجراست . و میزان کوددهی فندق در هر هکتار ۵ تن کود پوسیده دامی تعیین شده است .

خریدنهال فندق انیس ترکیه
خریدنهال فندق انیس ترکیه

لیست ارقام نهال فندق:

-بارتلر

-بارسولینا

-نوندا

-انیس ترکیه

روش درخواست خریدنهال فندق انیس ترکیه از نهالستان برگ سبز : برای خرید شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . شماره :۰۹۱۰۴۱۰۱۰۷۰ شماره :۰۹۳۰۶۳۶۳۰۰۵ به مدیریت مهندس رضا میرزایی

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *