منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال انجیر 3 فصله

نهال انجیر 3 فصله

نهال انجیر 3 فصله

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال انجیر 3 فصله و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید(خرید نهال با تخفیف)

مشخصات:

خرید نهال انجیر 3 فصله : میوه این گیاه ظاهری گلابی مانند و گوشتی شیرین دارد. و به صورت تازه و خشکبار مورد استفاده قرار می گیرد .نهال انجیر 3فصله شبیه به انواع دیگر مرتفع و گسترده می باشد و شاخ و برگ زیادی دارد. و میوه های بزرگ  و کشیده تر می باشد و پوستی سبز رنگ دارد. قسمت گوشتی میوه نهال انجیر 3فصله هم به رنگ سرخ بوده و طعم بسیار خوب و لذت بخشی دارد. میوه نهال انجیر 3فصله از اوایل تابستان آغاز شده و تا فصل سرد نیز باردهی دارد.

نهال انجیر 3 فصله میوه هایی با کیفیت بالا تولید می کند. و بازار فروش خوبی هم برخوردار است .و در سودآوری اقتصادی نیز نقش موثری دارد. میوه های نهال انجیر 3فصله که برای خشک کردن مناسب است در آب و هوای گرم و خشک بازدهی بسیار خوبی خواهد داشت و میوه ها به تکامل خواهند رسید. خریدنهال انجیر 3فصله را میتوانید ازنهالستان برگ سبز زیر نظر اداره جهاد کشاورزی خریداری کنید. جوانه های ریز نهال انجیر 3فصله در فصل تابستان میوه تولید می کنند که باید روند تکامل خود را کامل طی کند. تا برای مصرف آماده شود در غیر این صورت نمی توان میوه نهال انجیر 3فصله را به صورت کال مصرف نمود. زیرا نارس می باشد میوه ها در زمان رسیدن بافت نرم تری به خود میگیرند

شرایط محیطی:

در خریدنهال انجیر 3فصله باید توجه نمود که نسبت به گرما مقاومت خوبی دارد نسبت به سرما بسیار حساس می باشد و بافت آن صدمه جدی میبیند ریشه های آن نیز ممکن است از بین برود. فاصله ی کاشت نهال انجیر 3فصله در اراضی شیب دار ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۳*۳ و ۴*۳ متر مدنظر است. و در زمین های صاف این فاصله بصورت ۴*۴ و ۵*۴ متر مد نظر قرار میگیرد. میزان آبیاری نهال انجیر 3فصله در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی گوناگون است.

بنابر این ازای هر روز از فصل بهار دو لیتر و در ازای هر روز از فصل تابستان ۳ لیتر آب نیازدارد. میزان باردهی نهال انجیر 3فصله در هر هکتار و با توجه به شرایط آب و هوایی گوناگون می باشد. و اما در ازای حدود ۵۰۰ اصله نهال انجیر 3 فصله در هکتار عملکردی بیش از ۲۵ تن را دارد.

نهال انجیر 3 فصله
نهال انجیر 3 فصله

لیست ارقام نهال انجیر:

-نهال انجیر قهوه ای

-نهال انجیر عسلی

-نهال انجیر 3فصله

-نهال انجیر یزدی

-نهال انجیر میسشن

-نهال انجیر گلابی سفید

-نهال انجیر ترکیه

-نهال انجیر کالی

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره :۰۹۱۰۴۱۰۱۰۷۰ شماره :۰۹۳۰۶۳۶۳۰۰۵ به مدیریت مهندس رضا میرزایی

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *