منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

خرید نهال انار گربان

خرید نهال انار گربان

خرید نهال انار گربان

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال انار گربان و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید(خرید نهال با تخفیف)

مشخصات:

نهال انار گربان یک نهال از ارقام تجاری می باشد. میوه نهال انار گربان بازار پسند, دانه درشت و آبدار می باشد. قلمه های متعدد به صورت بوش یا قلمه بر روی ساقه نهال انار گربان قرار دارد. شاخه های نهال انار گربان زمانی که کوچک هستند مربعی شکل هستند. بعضی خاردار و بعضی بدون خار هستند.

گلها و میوه های نهال انار گربان به صورت تک یا جفت در آخر شاخه های کوتاه وجود دارد. نهال انار گربان 3-4 بار در زندگی خود میوه می دهد. گلهای نهال انار گربان نارنجی متمایل به سرخ می باشد. قطر گلها 3 سانتی متر و زنگوله ای شکل می باشد. ارتفاعای رقم نهال انار به ۲ الی ۵ متر می رسد.یکی از رایج ترین روش های تکثیر و ازدیاد محصول این رقم نهال انار ،استفاده از قلمه زنی می باشد. که به دو روش کاشت در محل اصلی و خزانه انجام می گیرد .

شرایط محیطی:

نهال انار گربان برای مناطق سرد ، معتدل و گرم و برای خاکهای شور و معمولی مناسب می باشد. نهال انار گربان از مناطق نیمه گرمسیری در مناطق برگریز سرد و مناطقی با زمستان های همیشه سبز ملایم کاشت می شود. درخت انار گربان باید به مدت 400 تا 200 ساعت در زیر 7 درجه سانتیگراد سرد شود. یخبندان های بهاری به اولین شاخه های نهال های انار آصدمه می زنند. بنابراین میوه های انار جوان جای انارهای بزرگ یا معمولی را می گیرند. در مناطقی که یخبندان دیررس بهاری دارند حتی میوه های تازه تشکیل شده نیز صدمه میبینند.  نسبت به آبیاری نهال در خاکهای سبک به طور منظم و افزایشی هر هفته یک بار و در خاکهای سنگین هر 10 روز یک بار آبیاری مد نظر است.

خرید نهال انار گربان
خرید نهال انار گربان

لیست ارقام نهال انار:

-نهال اناره ساوه میکس

-نهال انار سفید

-نهال انار رباب

-نهال انار دانه سیاه اصل

-نهال انار سردشت

-نهال انار پوست سیاه

-نهال انار گربان

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .شماره :۰۹۱۰۴۱۰۱۰۷۰ شماره :۰۹۳۰۶۳۶۳۰۰۵ به مدیریت مهندس رضا میرزایی

مدیر

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *