منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال هلو انجیری مور

نهال هلو انجیری مور

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال هلو انجیری مور و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

۲ الی ۳ سال بعد از کاشت شروع به گل دادن میکند. و اولین محصول خود را در سال چهارم یا پنجم تولید می کند.گل هلو بصورت جانبی از یک جوانه ساده روی شاخه یک ساله میروید.این نوع نهالها از ارقام خود بارور میباشند. گرده افشانی انها بوسیله باد انجام میگیرد. ولی کندو گذاری مقدار محصول را بالا می برد.میوه هلو به وسیله تعدادی کرک پوشیده شده است.در هلو معمولآ تعداد میوه بسیار بیشتر از حد تحمل درخت است و این درخت باید حتمآ قطع وهرس شود.هسته اش ممکن است به گوشت چسبیده یا از آن جدا باشد. (هلو انجیری مور)

نیاز سرمایی هلو انجیری مور برای بیرون آمدن از استراحت زمستانی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت می باشد.این نوع هلو انجیری مور در مقابل سرمای زمستان مقاومت کمتری دارد.برای نهال هلو سرمای کشنده حدود ۲۱- درجه سانتی گراد است.ولی اگر هوا سریع سرد شود در دمای ۹- تا ۱۳- درجه سانتی گراد نیز جوانه و حتی شاخه های جوان خشک می شوند.هلو انجیری مور در مقابل گرمای تابستان مقاوم و میوه های ان کیفیت خوبی دارد. ریشه هلو در برابر کمبود تهویه خاک حساس است و از غرقاب شدن به شدت اسی می بیند. ( نهال هلو انجیری مور )

نهال هلو انجیری مور
نهال هلو انجیری مور

لیست ارقام نهال هلو:

نهال هلو انجیری مور
نهال هلو زعفرانی
نهال هلو قجیر قانات
نهال هلو انجیری زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
ارقام نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو درشت

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *