منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

هلو جی اچ ال

نهال هلو جی اچ ال

شما خریداران محترم به منظور خرید هلو جی اچ ال و همینطور دریافت لیست ارقام نهالها و قیمت نهالها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

هلو جی اچ ال جزو ارقام تجاری و دیر گل می باشد . رنگ گوشت این رقم هلو زرد متمایل به سرخ می باشد . پوست آن محکم و طرفداران زیادی دارد . میوه این رقم نهال هلو در مهرماه از فصل پاییز می رسد . در هر هکتار بیشتر از 49 هزار تن میوه می دهد . اواخر فصل زمستان گلهای این رقم نهال هلو شکوفا می شود . دارای ارتفاع کوتاه و جزو ارقام پیوندی می باشد . بیشتر از 9 سال عمر نمی کند . تعداد میوه های این رقم در هرکیلو گرم حدود 9 عدد می باشد . از جمله آفات این رقم هلو میتوان به شانکر باکتریایی و سفیدک اشاره کرد .

فاصله کاشت این رقم نهال هلو باید 4*4 صورت گیرد . این رقم نهال هلو نیاز به آبیاری در فصل بهار هر 10 روز یکبار و در فصل تابستان هر 7 روز یکبار دارد . و باید بطور منظم آبیاری صورت گیرد . کود دهی این رقم نهال هلو از اواسط فصل پاییز تا آخر فصل زمستان صورت می گیرد . این رقم نهال هلو مقاومت خوبی در برابر سرمای فصل بهار دارد . این رقم هلو را می توان در مناطق معتدل کوهستانی کاشت نمود . هرس این رقم نهال در فصل تابستان و زمستان صورت می گیرد . قطر چاله های کاشت این رقم نهال باید حداقل 79*79*79 باشد . (نهال هلو جی اچ ال)

نهال هلو جی اچ ال
نهال هلو جی اچ ال

لیست ارقام نهال هلو:

نهال هلو جی اچ ال
نهال هلو زعفرانی
نهال هلو قجیر قانات
نهال هلو انجیری زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
ارقام نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو درشت
نهال هلو قجیر قانات

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *