منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال هلو 60 روزه

نهال هلو 60 روزه

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال هلو 60 روزه و همینطور دریافت لیست ارقام نهالها و قیمت نهالها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

میوه نهال هلو دارای اندازه متوسط و پوستی سرخ رنگ و گوشتی زرد رنگ می باشد . و بیشتر از 17 سال عمر میکند . میوه دهی آن زیاد می باشد . و میوه آن بسیار سریع رشد می کند . آبدار و شیرین و بصورت تازه میل می شود . دلیل نام گذاری هلو 60 روزه این می باشد : بعد از 60 روز شروع به گل دادن می کند. و رفته رفته مرحله میوه دهی آن شروع می شود. برداشت میوه این رقم نهال هلو اواسط فصل تابستان صورت می گیرد . این رقم نهال هلو دارای تاج کروی می باشد . هر درخت حدود 121 کیلو باردهی دارد. بومی کشور چین میباشد . از سال دوم بعد از کاشت باردهی آن شروع می شود .

نهال هلو مقاومت خوبی در برابر سرما دارد . در برابر خشکی نیز در حد اعتدال از خود مقاومت نشان می دهد. نسبت به آفات نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهد . فاصله های کاشت این رقم نهال هلو 4*4 متر صورت گیرد . به 11 لیتر آبیاری در هر هفته نیاز دارد . حدود 60 روز نیز قابلیت انبار مانی دارد. دمای محل کاشت باید حدود 39 تا 44 درجه سانتی گراد باشد .

نهال هلو 60 روزه
نهال هلو 60 روزه

لیست ارقام نهال هلو:

نهال هلو 60 روزه
نهال هلو زعفرانی
نهال هلو قجیر قانات
نهال هلو انجیری زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
ارقام نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو درشت
نهال هلو قجیر قانات

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *