منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال هلو ارلی گلو

نهال هلو ارلی گلو

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال هلو ارلی گلو و همینطور دریافت لیست ارقام نهالها و قیمت نهالها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

میوه این رقم نهال هلو زود رس و اوایل فصل تابستان می رسد . دارای میوه های درشت و رنگ متمایل به صورتی دارد . گوشت این رقم نهال هلو سفت می باشد . این رقم دارای تاج بزرگی و رشد متوسطی می باشد . و گل های این رقم نهال هلو در اوایل فصل بهار شکوفا میشوند . جزو ارقام تجاری می باشد . این رقم نهال هلو جزو ارقام پر بازده می باشد . مناسب برای مصارف کمپوت می باشد . حدود 3 سال بعد از کاشت گلهای آن پدیدار می شوند . و بیشتر از 8 سال عمر نمی کند .

نسبت به آب و هوای خیلی گرم مقاومت خوبی از خود نشان می دهد . نسبت به سرمای فصل بهار مقاومت چندانی ندارد . و اگر در آبیاری زیاده روی شود باعث از بین رفتن گیاه می شود . این رقم نهال هلو باید درخاکهای سبک با عمق 1 تا 2 متر و زهکشی مناسب کاشت شود . این رقم نهال هلو باید بطور منظم سالانه هرس شود . این نهال برای بیدار شدن از خواب زمستانی نیاز به 399 الی 1000 ساعت دارد.

نهال هلو ارلی گلو
نهال هلو ارلی گلو

لیست ارقام نهال هلو:

نهال هلو ارلی گلو
نهال هلو زعفرانی
نهال هلو قجیر قانات
نهال هلو انجیری زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
ارقام نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو درشت
نهال هلو قجیر قانات

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *