منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

خرید نهال هلو شاستا

خرید نهال هلو شاستا

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال هلو شاستا و همینطور دریافت لیست ارقام نهالها و قیمت نهالها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

نهال هلو شاستا جزو ارقام تجاری می باشد . و زمان برداشت میوه های آن اواسط فصل تابستان می باشد . جزو ارقام هسته جدا و مناسب برای کمپوت می باشد . رشد بسیار سریعی دارد . اواخر فروردین شروع به جوانه زدن میکند . میوه های آن کروی و کشیده و پوست قرمز تیره با زمینه زرد می باشد . علف های هرز زیر درختان به گل و میوه های نهال هلو آسیب وارد میکنند . ارتفاع آن کوتاه می باشد . در هر هکتار دارای بیش از 51 هزار تن میوه می باشد . این نهال بیش از 9 سال عمر نمی کند. بومی کشور آمریکا می باشد .

نهال هلو شاستا نسبت به سرما مقاومت خوبی دارد . این رقم نهال هلو در مناطق معتدل کوهستانی کاشت می گردد . فاصله کاشت این رقم نهال در اراضی صاف 4-4 متر است ودر اراضی شیبدار فاصله انها باید بصورت 3-3 متر باید باشد. در فصل بهار نیاز باید هر 10 روز و در فصل تابستان هر 7 روز آبیاری نیاز دارد.

خرید نهال هلو شاستا
خرید نهال هلو شاستا

لیست ارقام نهال هلو:

نهال هلو شاستا
نهال هلو زعفرانی
نهال هلو قجیر قانات
نهال هلو انجیری زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
ارقام نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو درشت
نهال هلو قجیر قانات

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *