منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال هلو انجیری عسلی

خرید نهال هلو انجیری عسلی

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال هلو انجیری عسلی همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

مشخصات و شرایط محیطی :

نهال هلو درختی با اندازه متوسط ​​تا کوچک است. هلو انجیری عسلی دارای گوشت زرد و هسته ای سخت و مخملی است. برگهای آن مقعر است. مقاومت هلو در برابر سرمای زمستان کمتر است . برای کاشت نهال هلو انجیری باید زمین را صاف کرد و زمین را به اندازه 50 سانتی متر شخم زد و و بعد از آن خاک را زهکشی کرد. ریشه درختان باید در خاکی باشند که اکسیژن به اندازه کافی در آن باشد و خاک کمبود تهویه نداشته باشد. اگر آبیاری به صورت غرقابی باشد، ریشه ها آسیب می بینند .
خاک هاس سنگینی که زهکشی مناسبی نداشته باشد آب را در خود نگه میدارد و برای کاشت هلو انجیری نامناسب است.خاک های لومی شنی مناسب کاشت است . خاک های مخلوط شده با برگ، پیت موس و شن برای کاشت این درختان بسیار مناسب می باشد.هرس درختان هلو در هر سال انجام می شود . تا درختان به تولید شاخه های جوان تشویق شوند.
در دمای بین 9- و -13 درجه سانتیگراد ، جوانه ها سریع خشک میشوند. هلو مقامت زیادی در برابر گرمای تابستان دارد. در تابستان های گرم میوه های آنها با کیفیت تر خواهند بود. ریشه حساس بوده و در اثر سیل آسیب پذیر است. این درخت برای رشد بهتر به خاکی که زهکشی مناسب با عمق 1 متر نیاز دارد. هلو انجیری عسلی از سال سوم شروع به تولید محصول تجاری خود میکند. عمر اقتصادی هلو تقریبا 15سال است. برای پرورش هلو بهتر است از خاکهای قلیایی و آهکی استفاده شود.نیاز آبیاری درختان هلو بسیار زیاد است. در تابستان هفته ای دو بار آبیاری نیاز دارد. ولی توجه داشته باشید که ابیاری به صورت غرقابی و ایستا به ریشه درختان آسیب جدی می رساند.
نهال هلو انجیری عسلی


لیست ارقام نهال هلو :

نهال هلو انجیری عسلی
نهال هلو انجیری زعفرانی
نهال هلو قجیرقانات
نهال هلو زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو زودرس
نهال هلو پاکوتاه
نهال هلو قجیرقانات

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *