منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال گلابی دم کج

خرید نهال گلابی دم کج


شما خریداران محترم به منظور خرید نهال گلابی دم کج و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این نهال گلابی به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال گلابی به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

گلابی رقمی مناسب جهت احداث باغهای گلابی در دنیا بحساب می اید.این نوع گلابی در برابر آفات و بیماریها مقاومت خوبی نشان می دهد.نهال گلابی دم کج یکی از پر کشت ترین ارقام گلابی در جهان می باشد.گلابی دم کج قدرت رشد نسبتاً کم ، باردهی و عملکرد بسیار زیاد دارد.کیفیت میوه نیز به دلیل درشتی ورنگ خیره گلابی دم کجنده عالی می باشد. میوه در این رقم قرمز متمایل به تیره میباشد.

از ویژگی های این رقم بار دهی خوشه ای در شاخه های جانبی می باشد .و همچنین دیر گل بودن آن موجب می شود .این رقم در فصل بهار که اغلب باغها دچار سرما زدگی بهاره می شوند. از خود مقاومت خوبی نشان دهد .

شما باید برای هر ۲۰ اصله نهالی که می کارید .باید یک گلابی  برای گرده افشانی داشته باشید . که کیفیت و باروری باغ شما تضمین گلابی دم کج گردد.

گلابی رقم مناسب برای اب و هوای خشک و در مقایسه با ارقام دیگر گلابی نیاز به سرمای کمی برای شکستن خواب دارد.درختان این رقم در بهار دیر برگ ده میباشد.و حدود ۱۵ روز دیرتر از درختان بذری شروع به رشد می کند. بنابراین برای مناطقی دارای سرمای بهاره مانند آذربایجان ، لرستان ، دماوند ، کردستان ، سبزوار ،کرمان واکثر مناطق ایران مناسب ترین گلابی می باشد.

نهال گلابی دم کج

لیست ارقام نهال گلابی :

نهال گلابی دم کج
نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی اسپادانا
نهال گلابی پایه کوتاه
نهال گلابی نطنز
نهال گلابی پرتقالی
نهال گلابی شاه میوه اصفهان
نهال گلابی اصلاح شده
نهال گلابی آنجو
نهال گلابی زودرس
درخت گلابی صوتی
نهال گلابی قرمز

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *