منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

خرید نهال گلابی سردرودی

خرید نهال گلابی سردرودی

خرید نهال گلابی سردرودی


شما خریداران محترم به منظور خرید نهال گلابی سردررودی و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این گلابی به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش گلابی به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

نهال گلابی سردرودی درختی خزان دار است . که به واسطه میوه های خوش رنگ، خوش عطر و طعم طرفدار زیادی دارد.نهال درخت گلابی در سال اول کاشت به باردهی میرسد . و در سال ششم پس از کاشت به توجیه اقتصادی مطلوب میرسد .لازم به ذکر است این نهال با استفاده از با کیفیت ترین قلمه از باغ های مادری توزیع و عرضه نهال تهیه و تکثیر شده است. بنابراین در ازای حدود ۵۰۰ اصله درخت گلابی در هکتار عملکردی بیش از ۵۰ تن را دارد.

نهال گلابی سردرودی  را می توان در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر  و کوهستانی و معتدل کاشت کرد . و نکته ی مهم در کاشت این درخت این هست که قطر و عمق چاله های کاشت این نوع نهال بصورت حداقل ۸۰*۸۰*۸۰ در نظر گرفته می شود.میزان آبیاری درخت گلابی در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی گوناگون است بهینه آنست که به ازای هر روز از فصل بهار نیم لیتر و برای هر روز از فصل تابستان ۱ لیتر آب مد نظر است.

خرید نهال گلابی سردرودی

لیست ارقام نهال گلابی :

نهال گلابی سردرودی
نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی اسپادانا
نهال گلابی پایه کوتاه
نهال گلابی نطنز
نهال گلابی پرتقالی
نهال گلابی شاه میوه اصفهان
نهال گلابی اصلاح شده
نهال گلابی آنجو
نهال گلابی زودرس
درخت گلابی صوتی
نهال گلابی قرمز

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *