منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال گلابی شاه میوه

شاه میوه 2

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال گلابی شاه و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال گلابی به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

فروش این نهال گلابی به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

مشخصات و شرایط محیطی :

نهال گلابی شاه میوه یکی دیگر از گونه های گلابی می باشد که منشاء اصلی آن ایران است . میوه های این گونه  در اندازه ی نسبتا بزرگی بوده و به رنگ زرد روشن مایل به سبز می باشد و شکل آن مخروطی شکل است. این میوه از میوه های بازار پس است که هر ساله بعد از برداشت بازار فروش خوبی دارد طعم شیرین و آبدار آن باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد. ماندگاری این میوه بالا نیست و بیشتر از یک یا دو ماه نمیباشد.

این نوع نهال گلابی رشد شاخ و برگ فراوانی دارد. گلابی شاه میوه بافت نرمی داد . و سلول های سنگی در حاشیه تخمدان های آن وجود دارد. این نوع گلابی باردهی زیادی ندارد. گلابی شاه میوه بعد از چیده شدن باید بلافاصله مصرف شود . زیرا بافت درونی آن خیلی زود قهوه ای می شود به این دلیل است که قدرت ماندگاری آن نیز کمتر است. نهال گلابی را در دسته نهال های نسبتا مقاوم می دانند اما حساسیت های خاص خود را نیز دارد.

یکی ازمهمترین موارد در زمان خرید نهال گلابی شاه میوه توجه به شرایط اقلیمی می باشد . زیرا هر نهالی به تناسب ویژگی هایی که دارد . امکان رشد مطلوب در یک منطقه را خواهد داشت. که عدم توجه به آن از بازدهی مطلوب درخت می کاهد.ابتدا باید زمین و خاک مناسب را برای کاشت آماده نمود. نهال گلابی  تحمل رطوبت را دارد . و در خاک های شنی رشد خوبی دارد.

خرید نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی شاه میوه

لیست ارقام نهال گلابی :

نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی اسپادانا
نهال گلابی پایه کوتاه
نهال گلابی نطنز
نهال گلابی پرتقالی
نهال گلابی شاه میوه اصفهان
نهال گلابی اصلاح شده
نهال گلابی آنجو
نهال گلابی زودرس
درخت گلابی صوتی
نهال گلابی قرمز

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *