منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

خرید بادام شاهرودی

شاهرودی 2

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال بادام  شاهرودی و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این نهال بادام به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال بادام به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی نهال بادام :

نهال بادام شاهرودی دارای تنوع بسیاری می باشد. در میان ارقام و ژنوتیپ های بررسی شده، رقم شاهرودی از محصول با مطلوبترین کیفیت، عملکرد بالا و زمان گلدهی مناسب(خیلی دیر گل) برخوردار است. همچنین نسبت به سرمای دیر رس نیز مقاومت بالایی دارد.

درصد مغز بادام شاهرودی حدودا 35 درصد میباشد. پوست میوه سخت و چوبی بوده و درصد دو قلو بودن مغز حدود 0 تا 2 درصد است. موعد گلدهی آن حدودا نیمه ی دوم فروردین و زمان رسیدن میوه ها نیمه ی دوم شهریور می باشد. این نوع بادام در مناطق گرم و خشک رشد خوبی دارد. نسبت به کم آبی مقاوم بوده اما در مواجهه با شوری خاک حساس می باشد. بادام شاهرودی در کشور ایران غالبا به صورت دیم کاشته می شود. رشدی محدود داشته و به ندرت به ارتفاعی در حدود 8 متر می رسد.

درخت بادام برای رشد و جوانه زنی نیازمند گذراندن دوره ی سرمایی متوسط در زمستان است . همچنین فصل رشد محصول این درخت در حدود 6 الی 8 ماه زمان می برد و در تابستان نیازمند آب و هوای گرم و خشک است.

 به دلیل وجود نور کافی در زمین های شیب دار رو به سمت جنوب کاشت بادام انجام می شود. زیرا عدم وجود نور کافی، روند رشد نهال را مختل می کند.

مقاومت نسبت به برخی بیماری ها و آفات از جمله لکه آجری و زنبور مغز خوار بادام به عنوان رقم اصلی برای کشت در مناطق مساعد توصیه می شود.

خرید نهال بادام شاهرودی
خرید نهال بادام شاهرودی

لیست ارقام نهال بادام :

خرید نهال بادام دیم
خرید نهال بادام مامایی
خرید نهال بادام پوست کاغذی
خرید نهال بادام فرانیس
خرید نهال بادام کوهی
خرید نهال بادام زمینی
خرید نهال بادام در کرج
خرید نهال بادام اصفهان
خرید نهال بادام شاهرودی
خرید نهال بادام قیمت
خرید نهال بادام قزوین

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *