منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

نهال سیب قرمز مراغه

نهال سیب قرمز مراغه

نهال سیب قرمز مراغه نیز یکی از ارقام نهال سیب می باشد که رقم بسیار تجاری است. این نهال را در نهالستان برگ سبز بمدیریت: مهندس رضا میرزای با شماره تماس 09104101070میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید.

فروش این نهال به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود.

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال سیب قرمز مراغه  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : خوزستان – تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز- سمنان و …..

خرید نهال سیب قرمز مراغه  با تخفیف ویژه از نهالستان برگ سبز دریافت قیمت نهال سیب سال جاری از نهالستان و فروش ارقام نهال سیب در نهالستان

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال سیب قرمز مراغه
نهال سیب قرمز مراغه

مشخصات و شرایط آب و خاک سیب قرمز مراغه:

نهال سیب قرمز مراغه یکی از ارقام بسیار تجاری است. رنگ پوست این نهال به رنگ قرمز تیره و میوه آن بسیار خوشمزه و لذیذ و آبدار و سفت است. ارقام این نهال به دو رقم سفید و قرمز است. این نهال بسیار بلند و بسیار توسعه یافته بوده که بیشتر در باغ های مراغه پرورش داده میشود. این رقم نهال باید در دو ماه آخر فصل رشد هوایی خنکی داشته باشد. در غیر این صورت طعم و قدرت پنهانی میوه این نهال از بین خواهد رفت. این نهال از جمله درختانی است که در مناطق سرد سیری و معتدل رشد بسیار خوبی دارد. با جوتنه تخم مرغ شکلی با چندین فلس بر روی هم خوابیده می باشد.

این درخت وسیع ترین درخت کشت شده در منطقه معتدله است. ، بعضی از ارقام در71 روز میرسند و  برخی دیگر181 روز یا بیشتر وقت لازم دارند تا برسند. بعضی خیلی مقاوم هستند و  برخی دیگر نسبتا´حساس میباشند. دارای نیاز سرمایی طولانی و برخی دیگر یـک دوره خیلی کوتاه نیاز به سرما دارند. به علت تنوع ژنتیکی ، عمومیت دادن در مورد نیازهای آب و هـوایی ویژه سیب را مشکل میسازد ولـی بطور کلی نیاز سرمایی سیب 1610 ساعت دمـای زیر ْ7  ساتیگــراد میباشد. در زمستان اگر سردی هوا از ْ40-  ساتیگراد تجاوز نماید صدمه زیادی به خود درخت و ریشه آن خواهد رسید.بطـور کلـی ریشه سیب در مقایسه با سایر انواع درختان میوه سردسیری به شرایط مرطوب و کمی هوا مقاومت بیشتری نشان میدهد.

نهال سیب قرمز مراغه
نهال سیب قرمز مراغه

ارقام دیگر نهال سیب:

نهال سیب گلاب
نهال سیب فرانسوی
نهال سیب توسرخ
نهال سیب پاکوتاه
نهال سیب ترش
نهال سیب سبز فرانسوی
نهال سیب آبی
نهال سیب میراکل
نهال سیب جرومین
نهال سیب سبز


قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *