منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

خرید نهال هلو خونی

خرید نهال هلو خونی

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال هلو خونی همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهالها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

جزو ارقام تجاری می باشد . آخر فصل تابستان میوه این رقم نهال هلو برداشت می شود . باردهی این نهال بالا می باشد . رنگ میوه و گلهای آن سرخ رنگ می باشد و به این دلیل به این اسم نامگذاری شده اند. در بازار طرفداران زیادی دارد . بومی کشور ایران می باشد. باردهی این رقم نهال هلو از سال دوم بعد از کاشت شروع می شود . بیشتر از یک ماه قابلیت انبار مانی ندارد . مناسب برای تازه خوری می باشد . وحدود 21 سال عمر می کند. جزو ارقام دیر گل می باشد .

نسبت به خشکی در حد متعادل مقاومت دارد . و نیاز به 11 لیتر آبیاری در هر هفته دارد . فاصله کاشت این رقم نهالهای هلو باید به صورت 4-4 متر کاشت گردد . نسب به سرمای بهاره مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. نسبت به آفات و بیماریها از مقاومت خوبی برخوردار است . کود دهی این رقم نهال هلو از آبان ماه شروع وتا آخر اسفند ماه انجام می گیرد. این رقم نهال هلو بطور معمول در مناطق معتدل نیمه سردسیر کاشت می شود .

خرید نهال هلو خونی
خرید نهال هلو خونی

لیست ارقام نهال هلو:

نهال هلو خونی
نهال هلو انجیری زعفرانی
نهال هلو قجیرقانات
نهال هلو زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو زودرس
نهال هلو پاکوتاه

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *