منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

خرید نهال گلابی آنجو

خرید نهال گلابی آنجو

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال گلابی آنجو و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش گلابی به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

مشخصات و شرایط محیطی :

گلابی آنجو از دسته گلابی های اروپایی است که قد کوتاهی دارد . با ترکیب بافت و شکل کره مانند است، گلابی آنجو مزه خوشایند، عطر و طعم دلپذیر در هنگام رسیدن دارد . مبدا گلابی آنجو کشور فرانسه است. این گلابی به دو نوع رنگ سبز و قرمز میباشد. در زمان رسیدن تغییر رنگ جزئی به خود میگیرد.

یکی از علل مهم برای گلدهی و رشد درخت گلابی ، نور میباشد . به این دلیل در زمان خرید از مرکز فروش نهال گلابی آنجو به این نکته دقت فرمایید. مکانی را برای کشت این نهال انتخاب کنید که کاملا در زیر نور آفتاب قرار بگیرد . زیرا این درخت حداقل 6 ساعت در روز به افتاب کامل نیازمند است.عدم نور کافی موجب ریزش غنچه ها میشود و یا حتی عدم شکل گیری جوانه گل میشود. جوانه های گلابی آنجو برای رشد و شکوفایی و باردهی به دمای 7- نیاز دارند .

این رقم درخت گلابی دماهایی بین 25- الی 28- را را میتواند تحمل کند.این رقم درخت فقط در صورت برطرف نشدن نیاز سرماییش و در اثر گرما میتواند بیمار شود. از جمله بیماری که درخت گلابی آنجو میتواند بگیرد بیماری اتشک است. در کل نسبت به انواع بیماری مقاوم است و رشد آسان تری دارد. نهال گلابی انجو به خاکی که زهکشی مناسبی داشته با حداکثر  6-7 PH نیاز دارد. از جمله خاک هایی که مناسب این گیاه نمی باشند خاک های نمکی و آهکی هستند. با این وجود نسبت به دیگر گونه ها ،می توانند خاک سنگین و مرطوب را بیشتر تحمل کند.

خرید نهال گلابی آنجو

لیست ارقام نهال گلابی :

نهال گلابی آنجو
نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی اسپادانا
نهال گلابی پایه کوتاه
نهال گلابی نطنز
نهال گلابی پرتقالی
نهال گلابی شاه میوه اصفهان
نهال گلابی اصلاح شده
نهال گلابی آنجو
نهال گلابی زودرس
درخت گلابی صوتی
نهال گلابی قرمز

قویدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *